FAQ

FAQ

 
Ile posiadamy sal?


Stara Szwajcaria posiada trzy sale:

  • Kryształowa: z oryginalnym drewnianym sufitem. Może pomieścić nawet 130 osób przy okrągłych stołach lub do 70 osób z przestrzenią do zabawy. 
  • Diamentowa: z oryginalnym drewnianym sufitem. Organizujemy na niej przyjęcia zasiadane do 50 osób lub może pełnić przestrzeń taneczną dla przyjęć organizowanych na sali kryształowej. Znajduje się za głównym wejściem.
  • Tarasowa: największa z naszych sal – 350 m2. Może pomieścić nawet 250 osób. Wyposażona w napinany sufit z oświetleniem ledowym sterowanym za pomocom telefonu. Posiada również rzutnik, ekran i profesjonalne nagłośnienie firmy YAMAHA.
Czy posiadamy bazę noclegową?
 
W naszym obiekcie znajduje się 7 pokoi:
  •  Apartament
  • Pokoje czteroosobowe
  • Pokoje trzyosobowe
  • Pokoje dwuosobowe
Łącznie możemy zapewnić wygodny nocleg 30 osobom
przyjęcia okolicznościowe gliwice
sale bankietowe gliwice - świecznik

FAQ

 

Czy istnieje możliwość zarezerwowania całego obiektu na wyłączność?

Tak – w przypadku przyjęć powyżej 200 osób taka rezerwacja jest automatyczna, natomiast można też jej dokonać przy mniejszej ilości osób. Jedynym warunkiem jest wtedy wysokość ceny menu.

Czy organizujemy konferencje?

Tak – sala tarasowa została wyposażona w najwyższej jakości sprzęt taki jak projektor, bardzo dużej średnicy ekran, nagłośnienie i mikrofony. Możemy pomieścić w takim układzie ponad 200 osób, a na osobnej sali możemy przygotować dla państwa bufet kawowy oraz strefę przeznaczona na lunch. Po więcej szczegółów zapraszamy na podstronę konferencje Gliwice.

Czy sala ma udogodnienia dla osób niepełnosprawnych?

Zadbaliśmy o to aby wszyscy nas odwiedzający czuli się komfortowo! Nasz personel zadba również o to aby goście nie musieli się martwić dostępnością do sal, toalet, szatni, tarasu czy wygodnym przejściem do parku Szwajcaria.

Jeśli nie uzyskali Państwo odpowiedzi na pytanie, zapraszamy do kontaktu przez adres                                      mail: biuro@staraszwajcaria.pl