Konferencje Gliwice

konferencje gliwice - rzutnik

Wyjątkowa lokalizacja…

Sale konferencyjne blisko strefy ekonomicznej Gliwic, rynku, trasy DTŚ, centrum Gliwic, ale w cichym i spokojnym miejscu…

Dzięki temu oferujemy najbardziej konkurencyjne obiekty i sale konferencyjne blisko centrum miasta dla firm.

Z największą precyzją zadbaliśmy w nich o komfort, a każda sala konferencyjna jest dostosowana do potrzeb naszych gości.

W Głównej Sali troszczymy się o efektowne prezentowanie informacji podczas spotkań biznesowych (na opuszczanym ekranie w jakości WUXGA).

W Sali Diamentowej udostępniamy przestrzeń na reklamę waszych produktów, a w sali kryształowej zapewniamy miejsce na wygodną konsumpcję lunchu.

Czego chcieć więcej? Profesjonalnego nagłośnienia z mikrofonem bezprzewodowym w każdej z sal konferencyjnych? Każda sala konferencyjna jest w to wyposażona!

 

Konferencje – Gliwice – Stara Szwajcaria

Stara Szwajcaria to najlepsze miejsce na organizacje konferencji, eventów, spotkań biznesowych i firmowych imprez integracyjnych. Nowoczesne centrum konferencyjne: sale oraz atrakcyjna okolica dają wiele możliwości i wyróżniają naszą ofertę pośród innych dostępnych na terenie miasta Gliwice.

Stara Szwajcaria mieści się niedaleko centrum oraz zapewnia łatwy dojazd. Miejsce jest dobrze skomunikowane z autostradą A1 i A4, a także z Drogową Trasą Średnicową. Jednocześnie obiekt jest usytuowany w bezpośrednim sąsiedztwie malowniczego, zadbanego parku, znanego w całym mieście i lubianego przez gliwiczan.

Spokojna okolica w centrum Gliwic

Spokojna okolica to najlepsze miejsce na integrację. Restauracja Park Szwajcaria pozwoli uczestnikom zasmakować wykwintnych, starannie przygotowywanych dań. Dysponujemy także komfortowymi pokojami gościnnymi.

Nowocześnie wyposażone sale konferencyjne

Nasze obiekty konferencyjne to 3 przestronne sale, które razem mieszczą nawet powyżej 400 osób. Łączna powierzchnia to aż 750 m2. Każda z sali konferencyjnej jest wyposażona w nowoczesny sprzęt multimedialny – system nagłośnienia YAMAHA i JBL, bezprzewodowe mikrofony oraz wysokiej klasy rzutnik firmy SONY.

Nowoczesne urządzenia znanych i cenionych firm produkujących elektronikę sprawiają, że każda konferencja będzie przebiegała bez zarzutów. Nie muszą się Państwo więc obawiać o jakiekolwiek problemy techniczne, które mają miejsce w przypadku sprzętu starszych generacji.

Najwyższej jakości urządzenia multimedialne

Urządzenia multimedialne pozwalają na bezproblemowe wyświetlanie różnego rodzaju prezentacji oraz materiałów wideo. Należy pamiętać, że takie elementy mają również ogromny wpływ na odbiór konferencji wśród uczestników, dlatego nasze sale są idealnym miejscem na organizację tego typu spotkań.

Nowoczesny i gustowny wystrój sal

W trosce o komfort gości, zadbaliśmy o atrakcyjny wystrój. Wyjątkowe oświetlenie obiektu, staranna aranżacja, a także widok na park tworzą niepowtarzalny nastrój. Atrakcją Starej Szwajcarii jest przeszklona ściana jednego z pomieszczeń, z widokiem na malowniczą okolicę, a także zabytkowy odrestaurowany sufit w sali wejściowej.

Zadowolenie naszych gości jest najważniejsze

Obsługą każdej konferencji zajmuje się wykwalifikowany personel. Nasi pracownicy dbają o to, by podczas każdego biznesowego spotkania nie zabrakło przekąsek oraz napojów. Zaznaczamy, że nasz obiekt to także restauracja, dlatego zachęcamy do zamawiania pysznych obiadów i innych dań naszej kuchni. Polecamy nasze regionalne obiady, które z wielką pasją tworzone są przez szefa kuchni Andrzeja. Nasz kompleks obejmuje także pokoje gościnne, dlatego, jeśli planują Państwo dłuższą konferencję, nawet kilkudniową, nasz obiekt jest do tego przystosowany. Malownicza okolica i bliskość natury na pewno staną się dodatkową atrakcją pobytu w naszym kompleksie.

Zachęcamy do zarezerwowania sali konferencyjnej

Jeśli szukają Państwo dogodnego miejsca eventy i na konferencje w Gliwicach, Stara Szwajcaria to dobry wybór. Nasza doświadczona obsługa zawsze służy pomocą oraz uśmiechem, zapewniając sprawną organizację wszelkiego rodzaju wydarzeń. Zapraszamy do kontaktu w celu dokonania rezerwacji sali oraz ustalenia szczegółów.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą na sale bankietowe Gliwice, przyjęcia okolicznościowe Gliwice oraz wesela Gliwice.

 

sala konferencyjna w Gliwicach