Sala weselna Gliwice

sale weselne gliwice - zastawa stołowa

Sala weselna Gliwice

 

Wesela – Gliwice – Stara Szwajcaria

Ślub jest jedną z najważniejszych okazji do świętowania i wymaga szczególnej oprawy. Jednym z zasadniczych aspektów, które decydują o całokształcie przyjęcia, jest sala weselna. Gliwice oferują wiele miejsc przystosowanych do organizacji wesela, jednak tylko dom weselny Stara Szwajcaria jest położony bezpośrednio w sąsiedztwie centrum miasta i jednocześnie w spokojnej malowniczej okolicy. Jeśli szukają Państwo miejsca z pięknym widokiem, atrakcyjną przestrzenią wewnątrz i na zewnątrz lokalu, trudno o lepszy wybór.

Atrakcyjny wystrój

Historia obiektu sięga czasów przedwojennych. Budynek powstał w 1926 roku i do dzisiejszego dnia zachowany został oryginalny sufit z tego okresu, który zachwyca gości już na samym wejściu. Dalej, w kolejnym pomieszczeniu, znajduje się nowocześnie wyposażony bar. Z tego miejsca roztacza się wyjątkowy widok. Ściana sali jest oszklona i odsłania park. W połączeniu ze specjalnie opracowanym wystrojem oraz nastrojowym oświetleniem, tworzy to unikalny nastrój, który zachwyca nawet najbardziej wymagających gości.

Fachowa obsługa

Każde przyjęcie weselne organizowane w naszej restauracji obsługiwane jest przez wyspecjalizowany zespół zawodowych kelnerek i kelnerów. Nasza profesjonalna obsługa o każdej porze uroczystości pozostaje do dyspozycji pary młodej i gości. Głównym zadaniem naszego zespołu jest podawanie dań o wcześniej ustalonych porach, tak by cała uroczystość przebiegała według planu. Nasi kelnerzy dbają o to, by na stołach niczego nie zabrakło, zarówno przystawek, jak i napojów. Wiemy, jak ważnym aspektem każdego przyjęcia weselnego jest fachowa obsługa, dlatego dołożymy wszelkich starań, by nasz personel świadczył usługi na najwyższej jakości.

Gliwice, sale weselne na 400 osób i więcej!

Dom weselny obejmuje trzy przestronne sale urządzone w stylu łączącym tradycję z nowoczesnością. Na gości czeka również malowniczy Park Szwajcaria z alejkami i stawami, na których można pozować do zdjęć oraz zażyć chwili odpoczynku podczas imprezy. Dysponujemy monitorowanym parkingiem i komfortowymi pokojami gościnnymi.

We wszystkich dostępnych salach dysponujemy łączną powierzchnią 750 m2, co pozwala pomieścić ponad 400 osób. Stara Szwajcaria to idealne miejsce na duże wesele, a także na przyjecie w mniejszym gronie. Nasz dom przyjęć daje szerokie możliwości w zakresie dopasowania aranżacji do konkretnych potrzeb.

Nowoczesne nagłośnienie

Każda z sal jest wyposażona w nowoczesne nagłośnienie. Sprzęt marki YAMAHA i JBL, bezprzewodowe mikrofony oraz najwyższej klasy rzutnik firmy SONY zapewniają najlepszą jakość transmisji dźwięku oraz obrazu.

Jeśli są Państwo zainteresowani organizacją wesela na terenie miasta Gliwice, serdecznie zapraszamy do kontaktu celem rezerwacji terminu oraz omówienia szczegółów.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą na sale bankietowe Gliwice, przyjęcia okolicznościowe Gliwice oraz konferencje Gliwice.

 

sala weselna gliwice - stół

Oferta weselna w tygodniu

Sala weselna Gliwice

Oferta weselna pt – sob

gliwice sale weselne - zastawa stołowa

Oferta weselna GOLD