Sale bankietowe Gliwice

sale bankietowe gliwice - świecznik

Sale bankietowe Gliwice

Obiekt Stara Szwajcaria oferuje eleganckie, przestronne sale przystosowane doskonałe do organizacji przyjęć o charakterze oficjalnym lub prywatnym. Wyróżniają nas między innymi doskonała lokalizacja i malownicze otoczenie. Obiekt znajduje się blisko strefy ekonomicznej i trasy DTŚ, w odległości 3 km od centrum miasta Gliwice. Jednocześnie mieści się w spokojnej zielonej okolicy, przy Parku Szwajcaria.

Wnętrze to trzy sale: główna, diamentowa oraz kryształowa. Pomieszczenia są zaaranżowane z myślą o organizacji imprez i przyjęć, jak również konferencji oraz spotkań biznesowych. Sala główna jest przystosowana do prezentowania informacji na opuszczanym ekranie w jakości WUXGA. Wszystkie trzy pomieszczenia są też wyposażone w nowoczesne nagłośnienie oraz profesjonalne, wysokiej klasy rzutniki. W Sali Diamentowej udostępniamy przestrzeń na reklamę waszych produktów, zaś sala kryształowa jest przystosowana na potrzeby wygodnej konsumpcji posiłków. Uniwersalny charakter wnętrz pozwala również oczywiście na dostosowanie aranżacji do określonych potrzeb.

 

Tradycja i nowoczesność

 

Naszą wizytówką jest absolutnie wyjątkowy klimat panujący we wnętrzach. Sala wejściowa zachwyca od progu zabytkowym sufitem z 1926 roku. W następnym pomieszczeniu znajduje się przeszklona ściana odsłaniająca widok na park. Zabytkowy charakter obiektu, w połączeniu z elementami nowoczesności, tworzą elegancką, wykwintną całość. Pieczołowicie dopracowane detale sprawiają, że sale bankietowe Starej Szwajcarii wyróżniają się na tle konkurencyjnych obiektów usytuowanych na terenie miasta Gliwice.

Atutem Starej Szwajcarii jest również personel. Tworzą go wykwalifikowani profesjonaliści, którzy z uśmiechem podchodzą do realizacji każdego zadania. Jesteśmy gotowi sprostać różnorodnym wymaganiom, tak by każdy bankiet zorganizowany na terenie naszego obiektu był naprawdę wyjątkowy.

 

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą na wesela Gliwice, przyjęcia okolicznościowe Gliwice oraz konferencje Gliwice.