Przyjęcia okolicznościowe Gliwice

Przyjęcia okolicznościowe Gliwice

Stara Szwajcaria to najlepsze miejsce na wszelkiego rodzaju przyjęcia okolicznościowe. Organizujemy wesela, komunie, chrzciny, bankiety, konferencje i imprezy integracyjne. Dzięki dogodnej lokalizacji nieopodal centrum miasta Gliwice, można łatwo dotrzeć do nas różnymi środkami komunikacji. Jednocześnie obiekt jest położony w bardzo atrakcyjnej, spokojnej okolicy. Z okien rozpościera się widok na Park Szwajcaria, jeden z bardziej zielonych zakątków miasta.

Mamy doświadczenie w organizacji rożnego rodzaju przyjęć okolicznościowych na małą i dużą ilość osób. Łączna powierzchnia wewnętrzna to aż 750m2. Imprezy okolicznościowe mogą być organizowane w trzech przestronnych, jasnych salach naszego obiektu. Każda z nich jest wyposażona w nowoczesny system nagłośnienia, a także wysokiej jakości rzutnik.

 

Przyjęcia okolicznościowe w każdym stylu

Elegancka aranżacja wnętrz sprawia, ze goście czują się u nas wyjątkowo. Wystrój łączy tradycję z nowoczesnością. Jest też bardzo uniwersalny, dzięki czemu salę można dowolnie udekorować, w zależności od charakteru przyjęcia okolicznościowego. Ogromnym atutem i perłą Starej Szwajcarii jest widok na park, rozpościerający się z dużych okien. Atrakcję stanowi również zabytkowy odrestaurowany sufit z 1926 roku, który zachwyca gości zaraz po przekroczeniu progu pomieszczenia wejściowego.

Oferujemy również noclegi w komfortowych pokojach z łazienkami. Po udanym przyjęciu goście mogą odpocząć w dogodnych warunkach.

 

Imprezy okolicznościowe, które możemy zorganizować:

  • wesela,

  • chrzciny,

  • komunie,

  • urodziny,

  • stypy,

  • bankiety,

Doświadczony personel zadba o sprawna organizację imprezy oraz przyjazną atmosferę. Nasz zespół tworzą wykwalifikowani profesjonaliści, z uśmiechem podchodzący do każdego zadania. Jeśli interesują Państwa przyjęcia okolicznościowe w Gliwicach, zachęcamy do kontaktu celem dokonania rezerwacji oraz ustalenia szczegółów.